افتخارات دبیرستان فرزانگان دو 
 
کسب موفقیت در مسابقه جهانی ریاضی ATM استرالیا 2019 توسط دانش آموز عزیز آینوش فراهانی

کسب رتبه قبولی مرحله اول مسابقات جهانی IMC 2020 توسط دانش آموز عزیز آینوش فراهانی

کسب رتبه ریاضی استرالیا 2019 توسط دانش آموز عزیز رکسانا ناصری

کسب رتبه برتر در سطح تهران در آزمون مرحله اول Brain Bee توسط دانش آموز عزیز مهدیس حدادیان

کسب مقام اول رشته فیلم کوتاه و تقدیر در رشته گیتار توسط دانش آموز عزیز روژیا اسدی

کسب مقام اول رشته فلوت توسط دانش آموز عزیز آذین سادات علیزاده رضویان

کسب دیپلم افتخار مسابقات جهانی ریاضی WMTC 2020 کره جنوبی توسط دانش آموز عزیز یگانه غفاری راد

کسب جایزه مسابقات زیست فناوری توسط دانش آموز عزیز متینه شاهرود نژاد

کسب دیپلم افتخار مسابقات جهانی ریاضی WMTC 2020 کره جنوبی توسط دانش آموز عزیز فاطمه طالبی

کسب مدال نقره مسابقات جهانی ریاضی WMTC 2020 کره جنوبی توسط دانش آموز عزیز فاطمه امینی

کسب مقام اول مسابقات جهانی کامبوج UCMAS (چرتکه) توسط دانش آموز عزیز سیده آیلی صفوی

کسب مقام اول کشوری مسابقات محاسبات ذهنی ریاضی یوسی مس ایران در سطح گرند اول توسط دانش آموز عزیز سیده آیلی صفوی

کسب مدال برنز مسابقات جهانی ریاضی WMTC 2020 کره جنوبی توسط دانش آموز عزیز السا کردستانچی

اسامی پذیرفته شدگان آزمون مرحله اول المپیاد سمپاد

اسامی پذیرفته شدگان آزمون مرحله اول المپیاد سمپاد

کسب رتبه منتخب در مسابقه انشای آب توسط دانش آموز عزیز سارا میرافخمی

کسب مقام پنجم انفرادی مسابقات شطرنج توسط دانش آموز عزیز هلیا قبایی

کسب مقام سوم منطقه مسابقات هفت سنگ توسط دانش آموزهای عزیز: کوثر رود نشین، فاطمه جعفرآبادی، سارا کارخانهء و ستایش مرادی

کسب مقام قهرمانی مسابقات طناب زنی اخذ: کاپ، مدال و حکم توسط دانش آموز عزیز هانیا عبدلی

کسب مقام قهرمانی مسابقات طناب زنی اخذ: کاپ، مدال و حکم توسط دانش آموز عزیز نگین زهرا اکبری

کسب مقام اول ، درجه طلا در مسابقات کیو کوشین کاراته تزوکا توسط دانش آموز عزیز کیمیا نسترن

کسب مقام هشتم انفرادی مسابقات شطرنج توسط دانش آموز عزیز کتایون رستم زاده

کسب مقام قهرمانی مسابقات طناب زنی اخذ: کاپ، مدال و حکم توسط دانش آموز عزیز روژین ارباب

کسب مقام قهرمانی مسابقات طناب زنی اخذ: کاپ، مدال و حکم توسط دانش آموز عزیز رزا رضا سلطانی

کسب مقام اول منطقه مسابقات داژبال توسط دانش آموزهای عزیز: پریا عباسی، نیلسا سادات شوبیری، حدیثه هادی و کیمیا کارگریان

کسب مقام اول انفرادی مسابقات تنیس روی میز توسط دانش آموز عزیز حدیثه هادی

کسب مقام سوم تیمی مسابقات شطرنج توسط دانش آموزهای عزیز: پرتو کوچک زاده، هلیا قبایی و کتایون رستم زاده

کسب مقام دوم انفرادی مسابقات شطرنج توسط دانش آموز عزیز پرتو کوچک زاده

کسب مقام قهرمانی مسابقات طناب زنی اخذ: کاپ، مدال و حکم توسط دانش آموز عزیز آیسان کرامت

کسب مقام اول مسابقات آزاد اسکیت هنری آکادمی توسط دانش آموز عزیز آوا محمدی

کسب مقام اول مسابقه اسکیت روی یخ توسط دانش آموز عزیز پارمیدا مطلبی نژاد

کسب مدال مریت در مسابقات WMI 2017 توسط دانش آموز عزیز سارا صادقی ژاله

کسب مدال برنز در مسابقات WMI 2017 توسط دانش آموز عزیز کیمیا نوروزی

کسب رتبه سوم منطقه 1در آزمون مرحله اول پیشرفت تحصیلی سال96-95

کسب رتبه دوم منطقه 1در آزمون مرحله اول پیشرفت تحصیلی سال96-95

کسب رتبه اول منطقه 1در آزمون مرحله اول پیشرفت تحصیلی سال96-95

کسب رتبه سوم منطقه 1در آزمون مرحله اول پیشرفت تحصیلی سال96-95

کسب رتبه دوم منطقه 1در آزمون مرحله اول پیشرفت تحصیلی سال96-95

کسب رتبه اول منطقه 1در آزمون مرحله اول پیشرفت تحصیلی سال96-95

کسب رتبه سوم منطقه 1در آزمون مرحله اول پیشرفت تحصیلی سال96-95

کسب رتبه دوم منطقه 1 در آزمون مرحله اول پیشرفت تحصیلی سال96-95

کسب رتبه اول منطقه 1 در آزمون مرحله اول پیشرفت تحصیلی سال 96-95

کسب مقام برتر در محور زبان و ادبیات فارسی جشنواره نوجوان خوارزمی

کسب مقام برتر در محور آزمایشگاه در جشنواره نوجوان خوارزمی

کسب مقا م برتر در محور دست سازه جشنواره نوجوان خوارزمی

کسب مقام برتر در محور پژوهش جشنواره نوجوان خوارزمی

کسب رتبه اول ، در گرایش هدفمند سبک مسابقات دانش آموزی پژوهش سرای آسمان

کسب مقام اول در رشته 50 متر آزادو نیز مقام اول مسابقات شنا توسط دانش آموز عزیز صبا اکبرزاده

کسب رتبه برتر در جشنواره نوجوان خوارزمی استان تهران توسط دانش آموز پرتلاش کیمیا سلمانی

کسب رتبه برتر در جشنواره نوجوان خوارزمی استان تهران توسط دانش آموز پرتلاش ریحانه خاتمی

کسب مقام نخست جهانی امتیاز 150 از مسابقات واترلو 2016 توسط دانش آموز پرتلاش اولدوز نیساری

کسب امتیاز 136 در grade8 از مسابقات واترلو 2016 توسط دانش آموز پرتلاش هلیا کرمی

کسب امتیاز 134 در grade8 از مسابقات واترلو 2016 توسط دانش آموز پرتلاش ملیکا جعفر زاده

کسب امتیاز 144 در grade7 از مسابقات واترلو 2016 توسط دانش آموز پرتلاش هلیا اکبری

کسب امتیاز 142 در grade7 از مسابقات واترلو 2016 توسط دانش آموز پرتلاش غزل حسینی

کسب امتیاز 134 در grade7 از مسابقات واترلو 2016 توسط دانش آموز پرتلاش آویسا حسین پور

کسب امتیاز 134 در grade7 از مسابقات واترلو 2016 توسط دانش آموز پرتلاش مائده حیدری

کسب مدال نقره توسط دانش آموز عزیز مائده حیدری در مسابقات جهانی ریاضی،IMC Union2016

کسب مدال نقره توسط دانش آموز عزیز پرنیان یحیی پور در مسابقات جهانی ریاضی،IMC Union2016

کسب مدال برنز توسط دانش آموز عزیز سیده غزل حسینی میقان در مسابقات جهانی ریاضی،IMC Union2016

کسب مدال برنز توسط دانش آموز عزیز آویسا حسین پور در مسابقات جهانی ریاضی،IMC Union2016

کسب مدال برنز توسط دانش آموز عزیز سارا صادقی ژاله در مسابقات جهانی ریاضی،IMC Union2016

کسب مدال برنز توسط دانش آموز عزیز هلیا اکبری در مسابقات جهانی ریاضی،IMC Union2016

کسب مدال برنز توسط دانش آموز عزیز باران پیمان در مسابقات جهانی ریاضی،IMC Union2016

کسب دیپلم افتخار توسط دانش آموز عزیز ملیگا شباهنگ فر در مسابقات جهانی ریاضی،IMC Union2016

کسب دیپلم افتخار توسط دانش آموز عزیز روژان کریمی در مسابقات جهانی ریاضی،IMC Union2016