دفتر افتخارات دانش آموزان پژوهشگر، سیزدهمین نمایشگاه علمی- پژوهشی  
   
 
کسب رتبه منتخب در مسابقه انشای آب، توسط سرکار خانم سارا میرافخمی 
   
 
کسب مقام اول رشته فیلم کوتاه و تقدیر در رشته گیتار، توسط سرکار خانم روژیا اسدی  
   
 
کسب مقام اول رشته فلوت، توسط سرکار خانم آذین سادات علیزاده رضویان
   
 
اسامی پذیرفته شدگان آزمون مرحله اول المپیاد سمپاد    
   
 
اسامی پذیرفته شدگان آزمون مرحله اول المپیاد سمپاد    
   
 
 
کسب دیپلم افتخار در مسابقات جهانی ریاضی WMTC 2020 کره جنوبی، توسط سرکار خانم یگانه غفاری راد 
   
 
کسب رتبه برتر در سطح تهران در آزمون مرحله اول Brain Bee، توسط سرکار خانم مهدیس حدادیان 
   
 
کسب جایزه مسابقات زیست فناوری، توسط سرکار خانم متینه شاهرود نژاد
   
 
کسب دیپلم افتخار در مسابقات جهانی ریاضی WMTC 2020 کره جنوبی، توسط سرکار خانم فاطمه طالبی 
   
 
کسب مدال نقره مسابقات جهانی ریاضی WMTC 2020 کره جنوبی، توسط سرکار خانم فاطمه امینی  
   
 
کسب مقام اول مسابقات جهانی کامبوج UCMAS (چرتکه)، توسط سرکار خانم سیده آیلی صفوی   
   
 
کسب مقام اول کشوری مسابقات ذهنی ریاضی یوسی مس ایران در سطح گرند اول، توسط سرکار خانم سیده آیلی صفوی 
   
 
کسب رتبه ریاضی استرالیا 2019، توسط سرکار خانم رکسانا ناصری
   
 
کسب موفقیت در مسابقه جهانی ریاضی ATM استرالیا 2019، توسط سرکار خانم آینوش فراهانی 
   
 
کسب رتبه قبولی مرحله اول مسابقات جهانی IMC 2020، توسط سرکار خانم آینوش فراهانی 
   
 
کسب مدال برنز مسابقات جهانی ریاضی WMTC 2020 کره جنوبی، توسط سرکار خانم السا کردستانچی   
   
 
کسب مقام پنجم انفرادی مسابقات شطرنج توسط سرکار خانم هلیا قبایی 
   
 
کسب مقام سوم منطقه مسابقات هفت سنگ توسط سرکار خانم ها: کوثر رود نشین، فاطمه جعفرآبادی، سارا کارخانهء، ستایش مرادی   
   
 
کسب مقام قهرمانی مسابقات طناب زنی اخذ: کاپ، مدال و حکم توسط سرکار خانم هانیا عبدلی 
   
 
کسب مقام قهرمانی مسابقات طناب زنی اخذ: کاپ، مدال و حکم توسط سرکار خانم نگین زهرا اکبری پور 
   
 
کسب مقام اول، درجه طلا در مسابقات کیوکوشین کاراته تزوکا  
   
 
کسب مقام هشتم انفرادی مسابقات شطرنج توسط سرکار خانم کتایون رستمزاده 
   
 
کسب مقام قهرمانی مسابقات طناب زنی اخذ: کاپ، مدال و حکم توسط سرکار خانم روژین ارباب 
   
 
کسب مقام قهرمانی مسابقات طناب زنی اخذ: کاپ، مدال و حکم توسط سرکار خانم رزا رضا سلطانی 
   
 
کسب مقام اول منطقه مسابقات داژبال، توسط سزکاز خانم ها: پریا عباسی، نیلسا شوبیری، حدیثه هادی، کیمیا کارگریان 
   
 
کسب مقام اول انفرادی مسابقات تنیس روی میز، توسط سرکار خانم حدیثه هادی 
   
 
کسب مقام سوم تیمی مسابقات شطرنج توسط سرکار خانم ها: پرتو کوچک زاده، هلیا قبایی، کتایون رستم زاده   
   
 
کسب مقام دوم انفرادی مسابقات شطرنج، توسط سرکار خانم پرتو کوچک زاده  
   
 
کسب مقام اول مسابقه اسکیت روی یخ، توسط سرکار خانم پارمیدا مطلبی نژاد 
   
 
کسب مقام قهرمانی مسابقات طناب زنی اخذ: کاپ، مدال و حکم، توسط سرکار خانم آیسان کرامت 
   
 
کسب مقام اول مسابقات آزاد اسکیت هنری آکادمی، توسط سرکار خانم آوا محمدی